1.
6 kondygnacji

Sześć pięter kamienicy Hanza Open Center daje niezwykły potencjał możliwości rozwoju tego miejsca w stronę, o której Ty zdecydujesz.

2.
1740 m² powierzchni

1740 metrów kwadratowych powierzchni to ogromny areał. Inwestując w Hanza Open Center z pewnością będziesz mieć miejsce na rozpostarcie skrzydeł swojej biznesowej kreatywności.

3.
9 miejsc garażowych

Przy współczesnym natężeniu ruchu w dużym mieście miejsca do parkowania potrafią być zbawieniem, które oszczędza bardzo wiele czasu. W Hanza Open Center masz do dyspozycji dziewięć miejsc postojowych w podziemnym garażu.

4.
winda w budynku

Tradycyjny hanzeatycki styl kamienicy nie oznacza, że wewnątrz Hanza Open Center nie posiada znamion nowoczesności. Czy obecnie winda w budynku jest standardem czy luksusem - nie nam oceniać. Jedno jest pewne. Nasza kamienica jest wyposażona w windę.

5.
klimatyzacja

Kolejny przykład na to, że tradycyjny styl architektoniczny na zewnątrz nie wyklucza nowoczesności wewnątrz. Klimatyzacja, w którą Hanza Open Center jest wyposażona - to z jednej strony po prostu wygoda, a z drugiej oznaka nadążania za duchem czasu.

6.
recepcja w holu na parterze

Hanza Open Center pomyślana jest jako kamienica, w której na parterze przychodzący do niej goście mogą być skierowani w odpowiednim kierunku przez obsługę budynku. Takie rozwiązanie sprzyja bezpieczeństwu, ale daje też duże pole manewru, jeśli inwestycja będzie przekształcana np. w hotel lub biurowiec.

7.
poddasze z apartamentem

Dla specjalnych gości lub dla właściciela kamienicy Hanza Open Center zaprojektowane jest nadające się do zamieszkania luksusowe poddasze gotowe do użytku w każdej chwili.

8.
stylowa hanzeatycka architektura

Niewątpliwym atutem kamienicy ostatecznie jest także jej piękny wygląd. Gdańsk w swej najstarszej części jako miasto należące niegdyś do związku zwanego Hanzą, charakteryzuje się architekturą wywodzącą się właśnie z okresu świetności tej struktury. Nasza kamienica nawiązując do hanzeatyckiego stylu wpisuje się w malowniczy krajobraz gdańskiej starówki.

9.
ochrona budynku

Budynek Hanza Open Center posiada ochronę. Bezpieczeństwo stawiamy bowiem bardzo wysoko w hierarchii naszych wartości.

10.
atrakcyjne wewnętrzne patio

Atrakcyjne, wewnątrzne patio kamienicy Hanza Open Center daje możliwość obcowania z zielenią w samym centrum miasta. Latem taka sposobność wydaje się nie do przecenienia.
 

Masz pytanie?