Lokalizacja
na modernizowanej wyspie spichrzów

Położenie kamienicy na historycznej wyspie, służącej przez stulecia jako miejsce przechowywania zboża jest nie do przecenienia. Nowopowstający projekt zagospodarowania wyspy „GRANARIA” ma bowiem stać się jedną z turystycznych wizytówek Gdańska - miasta, które będzie mogło szczycić się nie tylko swoją historią i tradycją, ale i nowoczesnym obliczem na miarę metropolii XXI wieku.

Centrum miasta na wyciągnięcie ręki

Bliskość wszelkich atrakcji Starego Miasta (do Kościóła Mariackiego jest tylko 5 min. pieszo), łatwa komunikacja miejska z okolicą kamienicy oraz niedalekie położenie bardzo licznych atrakcji turystycznych (150 m do nabrzeża, z którego odpływają statki wycieczkowe) i kulturalnych (Filharmonia, Muzeum Narodowe, Muzeum Szekspira) czyni lokalizację Hanza Open Center jej główną zaletą.

Deptak „Długie Pobrzeże” w sąsiedztwie

Dodatkowym smaczkiem okolicy Hanza Open Center jest ciągnący się wzdłuż zachodniego brzegu Motławy deptak z Bramą Żuraw (obok fontanny Neptuna stanowiącej wizytówkę Gdańska), z klimatycznymi kawiarniami i restauracjami tętniącymi życiem zarówno w dzień jak i w nocy.

Dogodny dojazd na plażę w Stogach

Szybki, bezpośredni dojazd komunikacją miejską na malowniczą plażę w Stogach dla pragnących odpoczynku od zgiełku miasta i kontaktu z natura stanowi kolejny atut niemal idealnego położenia Hanza Open Center.